Elton John, emeklilik sonrası planını anlattı

50 yıldan uzun müddettir müzik mesleğine nokta koymaya karar veren müzisyen Elton John, emeklilik sonrası planını anlattı. “Farewell Yellow Brick Road” isimli dünya turnesi ile dinleyicilerinin karşısına son defa çıkan müzisyen, 8 Temmuz’da İsveç’in Stockholm kentindeki konseri akabinde bir daha turneye çıkmayacağını doğruladı.

Ntv’nin aktardığına nazaran, partneri ve çocuklarıyla farklı kaldığı günler sonrasında özgürlüğü dört gözle beklediğini tabir eden Elton John, “Turne yapmak artık benim için yorucu ve beni ailemden ve çocuklarımdan uzaklaştırıyor” dedi.

Emekli olduktan sonra birtakım gösterilerde yer alabileceğini açıklayan “Sir” lakaplı sanatçı, “Elton John Live: Farewell From Dodger Stadium” isimli programını tanıtmak için Los Angeles’taki Emmy tanıtım gecesi üzere gösterilerde uzunluk gösterebileceğini belirtti.

NASIL FORMDA KALDIĞINI ANLATTI

Müzisyen, “Farewell Yellow Brick Road” isimli turnesinin son ayağı için nasıl form tuttuğunu anlatmıştı. John, “Kalkıyorum, kahvaltı yapıyorum ve yürüyüşe çıkıyorum. Benim yaşımda yapabileceğim en güzel şey bu. Bol bol yürüyorum ve haftada yaklaşık altı mil yapıyorum” tabirlerini kullanmıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir