Fenomen Nilay Toprak’a saldırıda flaş gelişme! İfadeler ortaya çıktı

Sosyal Medya fenomeni Nilay Toprak, Bakırköy İncirli Caddesi üzerinde seyir halindeyken argümana nazaran 2 başka motosikletteki 4 kişi ile yol verme nedeniyle tartıştı. 4 kişi Toprak’ın kullandığı arabaya tekme ve yumruklarla saldırdı.

Otomobilin ön camı kırılırken Toprak, o anlara ilişkin görüntüleri toplumsal medya hesabından paylaştı. Toprak, olayın akabinde polise giderek şikayetçi oldu.

Konuyla ilgili inceleme başlatan polis takımları, Toprak’ın aracına saldıran 4 şüpheliden 2’sinin M.K. ile E.Y. olduğunu belirledi. Polis, 2 şüpheliyi birebir gün gözaltına aldı.

ŞÜPHELİLERİN TABİRLERİ ORTAYA ÇIKTI

İşlemleri için emniyete götürülen şüphelilerin polise verdiği tabirlerinde, “E-5 Bakırköy istikametinde motosiklet ile seyir halindeyken Nilay Toprak’ın kullandığı araç hızla önümüze kırdı. Bu yüzden motosiklet hakimiyetimizi kaybettik ve düştük. Nilay Toprak yoluna devam etti. Biraz sonra Toprak’ın kullandığı arabası trafik ışıklarında beklerken gördük. Kaza yüzünden tutanak tutmak için yanına gittik ama o bize hakaret etti. Biz de bu yüzden saldırdık” dedikleri öğrenildi. Şüpheliler emniyetteki süreçlerinin akabinde adliyeye sevk edildi.

NİLAY TOPRAK’TAN AÇIKLAMA

Öte yandan fenomen Nilay Toprak, toplumsal medya hesabından olayla ilgili bir açıklama paylaştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir