Yasak Elma’nın yeni sezonu ne zaman başlıyor? Yasak Elma yeni sezonda neler yaşanacak? Yasak Elma yeni sezonda hangi oyuncular olacak?

FOX’un MEDYAPIM imzalı dizisi Yasak Elma yeni döneme başlamaya hazırlanıyor. Senaryosu Melis Civelek ve Zeynep Gür tarafından kaleme alınan dizinin direktörlüğünü ise Ece Erdek Koçoğlu üstleniyor. Dizinin başrol oyunculuğunu Eda Ece, Şevval Sam, Biran Damla Yılmaz ve Murat Aygen paylaşıyor.  

YASAK ELMA’NIN YENİ DÖNEMİ NE VAKİT BAŞLIYOR? 

Beş başarılı dönemi geride bırakan, FOX’un sevilen dizisi “Yasak Elma”, 6. ve tezli dönemiyle izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. Yasak Elma 19 Eylül 20.00’de izleyici ile buluşacak.

YASAK ELMA YENİ DÖNEMDE HANGİ OYUNCULAR OLACAK?

Oyuncu takımında Şebnem Dönmez, Melisa Doğu, Barış Aytaç, Serkan Rutkay Ayıköz, Bahtiyar Memili ve Vildan Vatansever’in de bulunduğu ‘Yasak Elma’ya bu dönem Bekir Aksoy ve Ece Özdikici üzere ünlü isimler dahil olacak.

YASAK ELMA YENİ DÖNEMDE NELER YAŞANACAK?

Yıldız, Seçkin ve Handan şirketin başına geçmişlerdir. Doğan Yıldız’ın şikayeti üzerine cezaevine girmiştir. Yıldız’ın huzurlu yeni hayatı, Doğan’ın intikam yeminiyle bozulacaktır.

YASAK ELMA DÖNEM FİNALİNDE NELER YAŞANACAK?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir