Yıldız Holding ”Türkiye’nin En Gözde Şirketleri” arasında

Şirketten yapılan açıklamaya nazaran, Yıldız Holding, Türkiye’nin birinci patron markası araştırması olarak 2009’da başlayan ve Realta Danışmanlık tarafından bu yıl 15’incisi düzenlenen araştırmanın “Holdingler” kategorisinde ikinci olarak muvaffakiyetini sürdürdü.

Türkiye genelinde 62 bin üniversite öğrencisi ve 28 bin genç profesyonelin katıldığı araştırmada, şirketlerin sahip oldukları çalışma ortamı, kurum kültürü, şahsî gelişime yaptıkları yatırımlar üzere kriterler dikkate alındı.

– “Bu sürdürülebilir muvaffakiyet güçlü insan kaynakları stratejimizin sonucu”

Açıklamada mevzuya ait değerlendirmeleri yer alan Yıldız Holding İnsan ve İş Destek Başkanı Bahattin Aydın, holdingde işin geleceğine odaklanırken gençlerin de mesleklerine güçlü bir başlangıç yapmaları için onlara fırsat sunmaya öncelik verdiklerini bildirdi.

Elde ettikleri başarılı sonuçlara değinen Aydın, şu değerlendirmelerde bulundu:

“Yıldız Holding’de yeni çalışma modelleri ve dijitalleşme odağında yenilediğimiz insan kaynakları stratejimiz kapsamında yetenek kazanımından eğitim ve gelişim fırsatlarına kadar pek çok yenilikçi uygulamayı hayata geçiriyoruz. 90 binin üzerinde gencin katıldığı, patron algısını ölçen bu araştırmada son 3 yılda elde ettiğimiz bu sürdürülebilir başarıyı, küresel şirket kültürümüzün, güçlü insan kaynakları stratejimizin, hayata geçirdiğimiz yenilikçi uygulamaların, gençlerle kurduğumuz kuvvetli bağlantının ve onlara sunduğumuz meslek imkanlarının olumlu bir çıktısı olarak görüyorum.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir